توطئه های آمریکا را با همیاری دولت، مجلس و مردم خنثی می کنیم

به گزارش ایرنا، ‘ حسینعلی امیری ‘ عصر جمعه در جریان بازدید از طرح های آموزشی و بهداشتی و صنعتی شهرستان های گلپایگان و خوانسار در جمع خبرنگاران افزود: در شرایطی که ترامپ رئیس جمهوری آمریکا از برجام خارج و سیاست های تحریمی را در پیش گرفته است، تسریع در عملیات اجرایی پروژه های عمرانی، خدماتی و صنعتی کشور و افزایش تولید به عنوان یک ضرورت مورد تاکید قرار دارد.
وی تصریح کرد: اجرا و بهره برداری از طرح هایی که در بخش های مختلف در سال های اخیر تعریف شده؛ اجتناب ناپذیر است و باید بتوانیم با اتکا به دانش و توان داخلی زمینه بهره برداری هرچه سریع تر این طرح ها را فراهم کنیم.
معاون امور مجلس رئیس جمهوری اضافه کرد: تحقق این هدف و کاهش آثار تحریم های احتمالی و خنثی کردن توطئه های دشمن نیازمند تقویت انسجام و وحدت ملی است و در این راستا همدلی دولت و مجلس نقشی تعیین کننده و موثر دارد.
وی با اشاره به سیاست گذاری و دستور رئیس جمهوری مبنی بر سفر اعضای هیات دولت به مناطق مختلف و بررسی روند پیشرفت طرح های مختلف افزود: در جریان این سفرها با مردم ، سرمایه گذاران، صنعت گران و کار آفرینان گفت و گو و مشکلات و موانع تولید را مورد بررسی و در صورت نیاز در دولت پیگیری می شود.
امیری اضافه کرد: در این راستا امروز از چند واحد تولیدی و پروژه های آموزشی و بهداشتی شهرستان های گلپایگان و خوانسار بازدید و با مسئولان و سرمایه گذاران این طرح ها گفت و گو و برای حل مشکلات این طرح ها و واحدهای تولیدی تصمیم گیری شد.
وی با اشاره به اینکه تعدادی از این پروژه ها به پیگیری های بین بخشی نیاز دارد، افزود: از جمله این پروژه ها طرح توسعه دانشکده فنی مهندسی گلپایگان است که مشکلات آن باید در کمیسیون های مربوطه در دولت پیگیری شود.
معاون امور مجلس رئیس جمهوری همچنین درباره طرح راه آهن اراک – اصفهان نیز گفت: یکی از برنامه های زیربنایی دولت ، توسعه خطوط ریلی است که در لایحه بودجه نیز یکی از اولویت های وزارت راه و شهرسازی قرار گرفت.
وی اظهارکرد: طرح راه آهن اراک – اصفهان با جدیت پیگیری خواهد شد و امیدواریم این طرح تا پایان دولت دوازدهم به بهره برداری برسد.
امیری در مراسم افتتاح مرکز تولید تجهیزات پزشکی خوانسار و شرکت صنایع نخ این شهرستان نیز از سرمایه گذاران اقتصادی و کارآفرینان به عنوان مجاهدان عرصه اقتصادی نام برد و افزود: در شرایط فعلی، فعالیت در این عرصه کاری بسیار مهم و باارزش در توسعه و رشد اقتصادی کشور و تحقق اقتصاد مقاومتی می باشد.
حسینعلی امیری معاون امور مجلس رئیس جمهوری عصر جمعه به منظور چند طرح آموزشی، خدماتی و صنعتی گلپایگان و خوانسار به این شهرستان ها سفر کرد.
وی ابتدا با سفر به گلپایگان از پروژه در حال اجرای بیمارستان امام حسین (ع) و ساختمان دانشکده مکانیک دانشگاه فنی و منهدسی گلپایگان دیدن نمود و سپس با حضور در شهرستان خوانسار شرکت صنایع نخ و واحد تولیدکننده کیسه های بهداشتی کلستومی این شهرستان را افتتاح کرد.
شهرستان های گلپایگان در 180 کیلومتری و خوانسار در 160 کیلومتری شمال غرب اصفهان قرار دارند.
7138/ 2093

انتهای پیام /*


سياسي


دولت


معاون امور مجلس رئيس جمهور


گلپايگان

Add a Comment

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *