سرپرست فرمانداری ملایر معرفی شد

به گزارش ایرنا معاون سیاسی ، اجتماعی و امنیتی استاندار همدان در این آیین تکریم و معارفه فرماندار ملایر گفت: عبدالعظیم رضایی فرماندار ملایر فردی بسیار متعهد و دلسوز است که استاندار همدان و سایر مسئولان استان و شهرستان به هیچ وجه راضی به رفتن وی نبودیم.
سید سعید شاهرخی با تقدیر از تلاش ها، خدمات و پیگیری های ویژه عبدالعظیم رضایی اظهار داشت: به علت مشکلات شخصی وی قادر به ادامه مسئولیت در فرمانداری ویژه ملایر نبود.
وی ادامه داد: ما به دنبال ارتقای جایگاه مدیریتی شهرستان ها هستیم چراکه ملایر به دلیل ویژه بودن و فرمانداری ویژه، نیازمند داشتن فردی توانا، مدیر و مدبر به همه امور است که در حال حاضر رضا قیاسی به عنوان سرپرست فرمانداری ملایر انتخاب شده است.
وی با اشاره به سوابق مدیریتی و تاثیرگذار قیاسی در حوزه های مختلف استان ابراز امیدواری کرد: در دوره مدیریتی که وی در فرمانداری ملایر خدمت می کند، شاهد اقدامات چشمگیری در توسعه و پیشرفت این شهرستان باشیم.
معاون سیاسی و امنیتی استاندار همدان ملایر را در حوزه های مختلف دارای ظرفیت ها و پتانسیل های ویژه ای دانست و گفت: همین قابلیت های ویژه است که موجب شده شرایط این شهرستان برجسته و قابل بحث باشد.
شاهرخی با بیان اینکه روحیه مشارکت جویی مردم ملایر به عنوان پایتخت فرهنگی استان مثال زدنی است اظهار کرد: با توجه به ملی شدن مبل و منبت ملایر باید از این فرصت بی بدیل بهترین استفاده را برای توسعه شهرستان برد.
وی ادامه داد: همچنین وحدت، وفاق و همدلی مسئولان و تاثیرگذاری نمایندگان ملایر در ادوار مختلف زمینه ای برای توسعه است که امروز نیز تمامی تلاش و کوشش نمایندگان در راستای توسعه استان و شهرستان ملایر است.
وی خاطرنشان کرد: هم اکنون با مدیریت محوری استاندار و وجود نماینده ولی فقیه در استان و شناخت آنان از حوزه های مختلف موجب شده تا در این استان مدیریتی وحدت آفرین شکل گیرد و با پیگیری مجمع نمایندگان استان تلاش های موثری برای رفع مشکلات صورت گیرد.
شاهرخی با تاکید بر اینکه در شرایط کنونی باید برای اشتغال، اقتصاد و معیشت مردم استان تلاش کنیم، تاکید کرد: باید از پرداختن به هرگونه حواشی دوری کنیم، چراکه حاشیه ها به نفع مردم نیست.
معاون استاندار همدان گفت: این در حالیست که سبک مدیریتی استان نیز حرکت برای حل مشکلات مردم است و تنها هدف مدیران باید خدمت به مردم و دوری از حواشی باشد.
شاهرخی در عین حال شفافیت و عقلانیت را مبنای مدیریتی کشور برشمرد و افزود: تمامی افرادی که دل در گرو توسعه کشور دارند، باید از رای اکثریت مردم دفاع کنند و بدانند دولتی که مردم انتخاب کرده، مورد تنفیذ رهبر معظم انقلاب و بر اساس قانون بوده و برای همه قابل احترام است.
فرماندار سابق ویژه ملایر نیز گفت: آنچه در دوره مدیریتی من در فرمانداری ملایر انجام شد، در راستای انجام وظیفه و خدمت صادقانه به مردم بوده است.
عبدالعظیم رضایی با بیان اینکه فرمانداری نماینده دولت و حاکمیت در شهرستان است ادامه داد: بر همین اساس فرماندار باید در مقابل مسائل مربوط به محدوده خود پاسخگو باشد هرگونه اتفاقی که در زمینه رخ دهد، مسئولیت آن با فرمانداری است که در این راستا تمامی اتفاقات به خوبی مدیریت شد.
وی بیان کرد: در زمان برگزاری انتخابات، به خوبی توانستیم انتخاباتی سالم و در نهایت دقت و صحت برگزار کنیم.
وی تاکید کرد: هم اکنون امنیت بسیار خوبی در سطح شهرستان برقرار است که حاصل تلاش و همدلی تمامی مسئولان و شورای تامین است که با وفاق و همدلی موفق شدیم حوادث ناگواری را که دی ماه رخ داد، به خوبی مدیریت کنیم.
رضایی با تاکید بر اینکه مردم ولی نعمتان ما هستند و در عمل نیز باید آن را ثابت کنیم افزود: بهترین خاطرات من دوران خدمت در ملایر بود و در این مدت تلاش کردم مردمی باشم.
وی تاکید کرد: مجموعه نظام مقدس جمهوری اسلامی یک مجموعه یکپارچه است و انتقاد بیجا و نادرست در مورد دیگران بی انصافی است.
رضایی همچنین مردم ملایر را مردمی فرهنگ دوست و آن را شهری فرهنگی دانست و گفت: اگر به زیرساخت های فرهنگی توجه ویژه ای داشته باشیم، به طور قطع مابقی مشکلات در حوزه های دیگر حل می شود.
سرپرست جدید فرمانداری ویژه ملایر نیز فضای عمومی این شهرستان را فضای خدمت دانست و بیان کرد: ملایر هم اکنون روی ریل توسعه و پیشرفت قرار دارد.
رضا قیاسی افزود: با فضای وحدت و همدلی که در این شهرستان حاکم است، باید مسیر توسعه را همچنان پرشتاب ادامه دهیم.
وی بر لزوم دوری از هرگونه حواشی از سوی مدیران تاکید کرد و گفت: فرصت برای خدمت به مردم کم است و باید این فرصت خدمتگزاری را مغتنم بشماریم.
قیاسی با اشاره به مشکلات معیشتی و اقتصادی مردم اظهار داشت: انقلاب اسلامی دستاوردهای زیادی در چهار دهه گذشته داشته که نباید اجازه دهیم این مشکلات
دستاوردهای نظام را زیر سوال ببرند.
وی ادامه داد: همه باید با همدلی و وحدت برای حل مشکلات اقتصادی مردم، ایجاد اشتغال، توسعه سرمایه گذاری و ایجاد فضای مطلوب کسب و کار برای جوانان تلاش کنیم.
به گزارش ایرنا، عبدالعظیم رضایی که از آذرماه سال 94 سکان فرمانداری ویژه ملایر را در دست گرفته بود، روز شنبه در آیینی مورد تکریم قرار گرفت و رضا قیاسی معاون هماهنگی امور اقتصادی و توسعه منابع انسانی استانداری همدان با حفظ سمت، به عنوان سرپرست جدید فرمانداری این شهرستان معرفی شد.
7528/2087

انتهای پیام /*


سياسي


معرفي فرماندار


ملاير


توسعه

Add a Comment

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *