«کتاب 4» ویژه بزرگترین رویداد فرهنگی

به گزارش جام جم آنلاین از روابط عمومی شبکه چهار سیما، سی یکمین دوره نمایشگاه بین المللی کتاب تهران از 12 تا 22 اردیبهشت ماه 1397در محل مصلای امام خمینی برگزار می شود و شبکه چهار سیما با برنامه «کتاب4» به تهیه کنندگی جعفر فریدزاده رخدادهای این رویداد فرهنگی را پوشش می دهد.

به گفته فریدزاده تهیه کننده برنامه، برنامه «کتاب 4» به صورت زنده و مستقیم از محل برپایی نمایشگاه کتاب در مصلی تهران، روزانه در چهار نوبت پخش به روی آنتن می رود.

فریدزاده گفت: سعید بیابانکی و خانم همتی اجرای این ویژه برنامه را بر عهده دارند و برنامه از بخش های مختلفی همچون مصاحبه – گزارش و اخبار نمایشگاه کتاب برخوردار است.

وی افزود: مروری بر اخبار روزانه نمایشگاه، گزارش های موضوعی و مردمی از نمایشگاه، معرفی غرفه داران،معرفی کتاب های جدید و چاپ اولی ها بخش های مختلف این برنامه را شکل می دهد و در بخش گفتگو مجریان برنامه با با میهمانان خارجی حاضر در نمایشگاه کتاب ،مسئولین برگزاری نمایشگاه و با نویسندگان و ناشران گفتگو خواهند کرد.

فرید زاده در خصوص ساعت پخش برنامه گفت: ما در چهار نوبت 20 دقیقه ای از صبح ساعت 11 در فواصل بین برنامه ها، از محل برگزاری نمایشگاه برنامه را روانه آنتن پخش می کنیم.

Add a Comment

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *